İslami İrşad için Yasal Uyarı

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen muhammadkhoirunniam1601@gmail.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İslami İrşad için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki - https://islamiirsad.com/ - tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. İslami İrşad, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (İslami İrşad) bulduğunuz bilgilere dayanarak yaptığınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. İslami İrşad, web sitemizin kullanımı ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır. 

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değişebilir ve bu durum bizim 'kötü' olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartları olabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve "Hizmet Şartlarını" kontrol ettiğinizden emin olun.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi onaylamış ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya bu belgede herhangi bir değişiklik yapmamız halinde, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.